Kas Jums iztaisīt fāzēm rotaslietas

Pērļu rotas ir viens no tiem viegli baudām dzīvē, ka gandrīz ikviens var baudīt. Tas neprasa daudz spēju, lai sāktu, bet, kad runa ir padarīt fāzēm rotaslietas, tas faktiski var nesāpēs ir zināma pieredze zem jostas! Sāciet ar vienkāršiem modeļiem, piemēram, to, kā padarīt vienkāršu fāzēm kājas sprādze un pēc tam, kad esat apguvis pamatus, iet uz vairāk uzlabotas modeļiem. No turienes, tas nebūs ilgi pirms jūs gūstat diezgan rotaslietas, ka kāds tiešām vēlētos valkāt!

Papildus lielas pērles vai pērļu rotas, jūs vēlaties dažas rindas un rokas instrumenti. Pie minimums, jūs vēlaties pāris katru no apaļas degunu un plakanu degunu knaibles, ar gofrēšanas instruments stiprinājuma skavām uz rotaslietas, stiepļu griezēji, juvelieri pincete pacelt un turot pērles vietā, kamēr jūs strādājat ar viņiem, skavas, rindu materiālu un adatas. Izvēloties pērles savam projektam ir jautri daļa! Ir tik daudz veidu! Rokām stikla pērles, pērļu pērles, koka pērles, spilgtas krāsas plastmasas pērles, pērlītes, kas izgatavoti no pusdārgakmeņiem un metāliem, kristāla pērles, un saraksts turpina iet un tālāk! Patiesībā, tikai ņemot apskatīt pērles var provocēt izveidi oriģinālu dizainu! Tomēr kļūst jūsu kājām atpakaļ uz zemes, sāciet vienkārši un darbu savu ceļu uz augšu.

Neilons un citu mākslīgo virknes, piemēram, mono pavedienu (zvejas līnija), ir rentablāka nekā vadu vai zīda diegu, bet tās var samazināt vai nodilis, un atšķirībā no stieples, viņi stiept un ir slīpums liekties, īpaši galos, tādēļ ir grūti mierīgi mezgls un pievienojiet skavas, stiprinājumi un citas rotaslietas secinājumus. Tas ir labākais neizmantot sintētiskus pavedienus ar pērlītēm, kas ir daudz vairāk nekā vidēji abrazīvs vai lodītes ar pārāk lieliem caurumiem. Jo tā izturību, vienkāršību lietošanu un dažādiem lodītes materiālus var izmantot ar, juveliera vads dod priekšroku daudzi pērļu rotas veidotājiem, bet tie, kas strādā ar maziem, gludu pērles, malā no stikla, dod zīda pavediens, kā tas ir pietiekami mazs, lai ietilptu caur caurumiem mazāku lodītes. Kur jūsu pērļošāna iedomātā meli, jūs varat būt pārliecināti, ka ir virkne par to!

Nav nekas tik kaitinošas kā ar gandrīz gatavo rotaslietu un atrast, ka jums nav pietiekami daudz pērles, lai pabeigtu! Tas ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu iegādāties visu projekta pērles un piegādēm, ko vēlaties, kā arī dažas papildu pērles un adatas, uzreiz. Kad jūs pērkat visu, ko vēlaties uzreiz, jūs zaudējat iespēju, ka tā nav spēju, lai iegūtu vairāk pērles pie amatniecību vai atlaides pērļu rotas veikalos, jo viņi izpārdotas, vai arī, ka jums būs jāgaida dažas dienas uz noliktavas kravas uz ierasties.

Iepirkumi no amatniecības un zemo cenu veikalos ir ērts šķipsnu, bet jums ir jāmaksā par šo ērtības. ” Daudz labāks veids, kā iegādāties pērles un citas rotaslietas piegādēm ir caur amatniecību piegādes vairumtirgotājs. Interneta meklēšanas būs uzlocīt daudz amatniecības piederumi vairumtirgotājiem, bet jums ir nepieciešams veikt mazliet laika, lai salīdzinājums veikals, jo daži, kas apgalvo, ka vairumtirgotāji būtībā mazumtirgotāji noslēpt. Iegādājoties no tīmekļa vairumtirgotāja ir ātrākais, vienkāršākais un, bieži vien, mazāk dārgs veids, kā iegādāties lodītes rotaslietas piegādēm. Tev priekšrocība ir iespēja to salīdzinājums veikals, nosmelt atpūtā, lai un maksāt par jūsu piegādēm visiem no sava mājas datora! Tas ir viens no populārākajiem un lētākajiem vietām, lai mēģinātu lietot eBay, lai atrastu lētus pērļu rotas.

Jūsu darbvietas būtu ērti, labi apgaismota un ideāli izolēti no galvenajām daļām jūsu mājā. Izvēlēties ērtu augstu izkārnījumiem vai krēslu un ietilpīgs plakanu rotāta darba galdu vai galda. Jūs vēlaties zīmogs spēj konteinerus, lai saglabātu jūsu pērles, nelielu darbarīku un piegādes labi organizēta un atrodas tuvu diapazonā. Citas lietas, jūs vēlaties, skapis vietas ir modeļus, gatavo projektus, un lielāka rokas instrumentus. Viens no labas lietas par ar atsevišķu darbvietas ir tas, ka jūs varat pakārt palielinātas fotogrāfijas jūsu mīļākie rokām darinātas rotaslietas uz sienām, lai ilgi virknes lētu pērles, vai atļaut saviem bērniem, lai padarītu tos, lai cilpa gar sienu vai no griesti vai izmantot jebkādus citus rotājumus, ko vēlaties! Tas padara jūsu studija ērti, jautri un iedvesmojoša vieta, kurā, lai padarītu jūsu lodītes rotaslietas!

Ja jums vajadzīga palīdzība ar savu pērļu rotas biznesu, tad mūsu fāzēm rotaslietas programmatūra ir garantēta, lai saņemtu savu biznesa organizēta. Mums ir arī bezmaksas rotaslietas biznesa instrumenti un bezmaksas rotaslietas grāmatu visi paredzēti, lai palīdzētu jums iegūt vislabāko no jūsu rotaslietas uzņēmējdarbību.